Koolist

Selge Autokool on asutatud 17. augustil 1992. aastal. Asutamisest saadik on firma põhitegevus olnud autojuhtide koolitamine. Selge autokoolil on õpilastega hea tagasiside ning seni on kõik kliendid kursustega rahule jäänud. Õppe aluseks on ametlikult kehtivad  B- ja BE-kategooria mootorsõidukijuhtide õppekavad. Kogemuste suurenedes on pidevalt täiendatud, parandatud ja kaasajastatud autojuhtide õppekavasi. Loengud toimuvad avaras 24-kohalises õppeklassis. Loengute läbiviimiseks kasutame multimeediaprojektorit, materjalide esitluses näitlikke videosi. Sisekliima, hea ventilatsioon, nõuetele vastav valgustihedus ja korras tualettruum, tagab õpilastele head õppetingimused.  Samaaegselt auditoorse õppega saab teoorialoenguid jälgida meie e-koolis. Autokooli õppeklass vastab määruse nr.84 “Tervisekaitsenõuded koolidele” nõuetele. Kõik õppesõidukid on uued, varustatud 3 lisapedaaliga. Talvel korralik salongi küte ja suvel kliimaseade annab õpilasele mugava sõiduõppe.

Kogemustega sõiduõpetajad oskavad kõige paremini anda edasi vajalikke õpetusi heaks autojuhiks saamisel. Iga 5 aasta järel toimuva täiendkoolitusega suureneb neil teadmiste pagas veelgi. Õppesõidu programmi mahtu on suurendatud ja märgatavalt intensiivistatud. Õppesõidu õpetaja osa autojuhtide ettevalmistamisel on oluliselt suurenenud meie teedel kasvanud liiklusintensiivsuse tõttu, et õpilane omandaks piisava vilumuse iseseisvaks autojuhtimiseks.

Edukalt autokooli kursuse lõpetajale antakse vormikohane tunnistus. Seejärel sooritab juhiloa taotleja nii teooria- kui ka sõidueksami Transpordiameti büroos.

Meie eesmärk on pakkuda Teile B-, BE- kategooria juhtide koolitust. Teie soove ja ettepanekuid ootame selge@selge.ee

Selge Autokooli kaubamärgi all pakub koolitusteenust Radiant OÜ, reg. nr. 10192957.

Tegevusluba nr. 44, Haridus-ja Teadusministri 04.02.2014 käskkiri nr 44.