Küsimuse esitas: neiu Küsimus esitati: 06.14.2018
Tere ! Selline küsimus, olen naisterahvas ja sooviks teha tsiklilube. Olen kohe vasrti saamas 24.a. Võib olla tundub rumal, aga kui kaalun nii 50kg, kas ma ikka saan A-kati teha, need masinad ise ju päris rasked. Või pigem jääda A1,A2 - kati juurde ? Auto load olemas.

Lp. neiu ,

Kui Teie vanus on 24, siis saate teha piiranguteta A-kat. load. Enne seda saate A2. Ma arvan, Et Te saate ka piiranguteta rattaga hakkama. Eks õpetajaga saate nõu pidada.
Küsimuse esitas: Markus Küsimus esitati: 06.13.2018
Tervist, käisin teie autokoolis, kuid ei ole enam võimalik lõpetada teiega, kas on kuidagi võimalik vajalikud paberid digitaalselt edastada või on tarvis füüsiliselt järgi tulla.

Lp. Markus ,

Paberitele peab tulema keegi järgi. Palun tooge õpingukaart meile tagasi.
Küsimuse esitas: Anna Küsimus esitati: 06.12.2018
Tere! Kas B-kategooria kursuste eest peab alustama maksmist nii kui registreerin end kursustele või siis, kui kursused alles algavad?

Lp. Anna ,

Tasuda saab siis, kui kursus algab.
Küsimuse esitas: Angela Küsimus esitati: 06.12.2018
Tere, kui soovin nii A kui ka B kategooria lubasid, siis kas teooriaõpe on neil sama? Saab teha korraga?

Lp. Angela ,

Teooriakursus on üks.
Küsimuse esitas: Mart Küsimus esitati: 06.06.2018
Tere! Kas B-kategooria piiratud juhtimisõigusega võib juhtida AM-kategooria sõidukit?

Lp. Mart ,

Võib küll.
Küsimuse esitas: Laur Küsimus esitati: 05.30.2018
Tere! Kunagi ürgammu (2003 vist) tegin teie juures B-kategooria load. Nüüd oleks vaja piduritega haagist vedada - see on vist BE-kategooria. Kuidas see lisakategooria saamise protsess täpsemalt välja näeb? Mis loengud-sõidud-eksamid on tarvis teha?

Lp. Laur ,

E-koolis tuleb läbi vaadata BE-kat. materjalid ja sooritada Teooriaõppe arvestused alt testid. Kui testid on e-koolis sooritatud, siis tuleb tulla Selge Autokooli ja sooritada kooli teooriatest, ( B-kategooria küsimused, 30 tk ), peale testi saab kokku leppida 2 sõidutundi.
Küsimuse esitas: Maasikas Küsimus esitati: 05.16.2018
Tere! käisin teie juures 4-5 aastat tagasi, kuid jäi pooleli. Kuidas oleks võimalik e-kooli avada, et saaks edasi õppida ja âra teha?! aitäh ja kõike paremat!

Lp. Maasikas ,

Autokooliga saate jätkata sealt kus kool pooleli jäi. Kui soovite e-kooli taas kasutada, siis avamine maksab 5 €. Kui teete ülekande, siis selgituseks e-kooli avamine.
Küsimuse esitas: Maarika Küsimus esitati: 05.15.2018
Kas on võimalik samal päeval teha mitu koolieksami testi juhul kui esimene test ebaõnnestus?

Lp. Maarika ,

Kui soovite, siis ikka saab.
Küsimuse esitas: Johanna Küsimus esitati: 05.09.2018
Kui palju on mul aega teha endale load, kui olen teinud koolieksamid ära? Kaua kestab see ja millal pean uuesti tegema et saaksin arki minna?

Lp. Johanna ,

Autokooli tunnistus ei kaota oma kehtivust kunagi. Seega saate omale sobival ajal minna Maanteeametisse eksamitele.
Küsimuse esitas: õpilane Küsimus esitati: 05.03.2018
Kui teooriatestil läbi kukkuda esimene kord, siis mis tuleb teha, et saaks uuesti testi teha- peab lisaks maksma midagi vms?

Lp. õpilane ,

Teooriatesti puhul on esimesed 2 korda tasuta. Kui kukkusite esimest korda läbi, siis kasvõi järgmine päev saab tulla uuesti sooritama.
Küsimuse esitas: Mart Küsimus esitati: 05.02.2018
Millal algab järgmine automaatkäigukastiga B-kategooria kursus?

Lp. Mart ,

Järgmine B-kategooria kursus algab 10. mai kell 17:30.
Küsimuse esitas: Andre Küsimus esitati: 02.28.2018
Tere. Sooritasin möödunud suvel edukalt A-kategooria koolieksami. Nüüd kevadel on plaanis teha ära ka maanteeameti eksamid. Kas koolist on võimalik enne ARK'i minekut võtta lisa sõidutunde. Hind? Mis kuust alates?

Lp. Andre ,

Ikka on võimalik võtta A-kategooria lisasõidutunde. 1 sõidutund maksab 28 €. Sõitma saab kohe, kui ilmad lubavad. Kindlasti teatame sõitude algusest kodulehel.
Küsimuse esitas: Getter Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere! Käisin ligi 10a tagasi autokoolis Teie juures, aga eksamit ei teinud. Autokooli kohustuslik osa sai läbitud. Kas see on nüüdseks aegunud või kestab veel? Tänades

Lp. Getter ,

Autokooliga saate jätkata sealt, kus kool pooleli jäi.
Küsimuse esitas: Karl Küsimus esitati: 02.20.2018
Tervist! Kas lõppastme eksamit saab teie juures ka automaatkastiga teha, kuigi load on manuaali omad? Samuti küsimus, et kui on Soov teha BE kategooria load siis kas on seda võimalik teha teie enda autoga ja haagisega ka ARKis? Parimat Karl

Lp. Karl ,

Lõppastme koolitusel ei ole eksamit, küll aga saab öko-ja libedasõidu teha automaadiga, hind kokku: 115 €. BE-kategooria sõidud sõidetakse Selge Autokooli auto ja haagisega. Samuti Maanteeameti sõidueksam.
Küsimuse esitas: Tüdruk Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere! Kuidas käib teooriaeksami tegemine? Kas lepin endale sobiva aja kokku või on teil kuupäevad kirjas? Kas mul peavad olema 21 kohustuslikku sõidutundi tehtud? Tänades

Lp. Tüdruk ,

Teooriatestile saab tulla siis, kui on sooritatud pimeda,-ja libedasõidu koolitus ning sõiduõpetaja käest saadud teooriatesti luba.

Teie nimi:

Teie e-mail:

Küsimus: