Küsimuse esitas: Maasikas Küsimus esitati: 05.16.2018
Tere! käisin teie juures 4-5 aastat tagasi, kuid jäi pooleli. Kuidas oleks võimalik e-kooli avada, et saaks edasi õppida ja âra teha?! aitäh ja kõike paremat!

Lp. Maasikas ,

Autokooliga saate jätkata sealt kus kool pooleli jäi. Kui soovite e-kooli taas kasutada, siis avamine maksab 5 €. Kui teete ülekande, siis selgituseks e-kooli avamine.
Küsimuse esitas: Maarika Küsimus esitati: 05.15.2018
Kas on võimalik samal päeval teha mitu koolieksami testi juhul kui esimene test ebaõnnestus?

Lp. Maarika ,

Kui soovite, siis ikka saab.
Küsimuse esitas: Johanna Küsimus esitati: 05.09.2018
Kui palju on mul aega teha endale load, kui olen teinud koolieksamid ära? Kaua kestab see ja millal pean uuesti tegema et saaksin arki minna?

Lp. Johanna ,

Autokooli tunnistus ei kaota oma kehtivust kunagi. Seega saate omale sobival ajal minna Maanteeametisse eksamitele.
Küsimuse esitas: õpilane Küsimus esitati: 05.03.2018
Kui teooriatestil läbi kukkuda esimene kord, siis mis tuleb teha, et saaks uuesti testi teha- peab lisaks maksma midagi vms?

Lp. õpilane ,

Teooriatesti puhul on esimesed 2 korda tasuta. Kui kukkusite esimest korda läbi, siis kasvõi järgmine päev saab tulla uuesti sooritama.
Küsimuse esitas: Mart Küsimus esitati: 05.02.2018
Millal algab järgmine automaatkäigukastiga B-kategooria kursus?

Lp. Mart ,

Järgmine B-kategooria kursus algab 10. mai kell 17:30.
Küsimuse esitas: Andre Küsimus esitati: 02.28.2018
Tere. Sooritasin möödunud suvel edukalt A-kategooria koolieksami. Nüüd kevadel on plaanis teha ära ka maanteeameti eksamid. Kas koolist on võimalik enne ARK'i minekut võtta lisa sõidutunde. Hind? Mis kuust alates?

Lp. Andre ,

Ikka on võimalik võtta A-kategooria lisasõidutunde. 1 sõidutund maksab 28 €. Sõitma saab kohe, kui ilmad lubavad. Kindlasti teatame sõitude algusest kodulehel.
Küsimuse esitas: Getter Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere! Käisin ligi 10a tagasi autokoolis Teie juures, aga eksamit ei teinud. Autokooli kohustuslik osa sai läbitud. Kas see on nüüdseks aegunud või kestab veel? Tänades

Lp. Getter ,

Autokooliga saate jätkata sealt, kus kool pooleli jäi.
Küsimuse esitas: Karl Küsimus esitati: 02.20.2018
Tervist! Kas lõppastme eksamit saab teie juures ka automaatkastiga teha, kuigi load on manuaali omad? Samuti küsimus, et kui on Soov teha BE kategooria load siis kas on seda võimalik teha teie enda autoga ja haagisega ka ARKis? Parimat Karl

Lp. Karl ,

Lõppastme koolitusel ei ole eksamit, küll aga saab öko-ja libedasõidu teha automaadiga, hind kokku: 115 €. BE-kategooria sõidud sõidetakse Selge Autokooli auto ja haagisega. Samuti Maanteeameti sõidueksam.
Küsimuse esitas: Tüdruk Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere! Kuidas käib teooriaeksami tegemine? Kas lepin endale sobiva aja kokku või on teil kuupäevad kirjas? Kas mul peavad olema 21 kohustuslikku sõidutundi tehtud? Tänades

Lp. Tüdruk ,

Teooriatestile saab tulla siis, kui on sooritatud pimeda,-ja libedasõidu koolitus ning sõiduõpetaja käest saadud teooriatesti luba.
Küsimuse esitas: Reimo Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere Ma tahaksin teada kas teil on Aprilli teises pooles / Mai kuus plaanitud lõppastme koolitusi kus saaks teooria osa teha ära e-õppena ning vajalikud öko ja libedasõidud toimuksid samal päeval / samal nädalal ? Minu peamine mure on selles et ma pean välismaalt Eestisse tulema et seda teha ja tahaks võimalikult täpselt selle ära broneerida. Ette tänades Reimo Zoober

Lp. Reimo ,

Meil on iga kuu kõik reeded 09:00 - 13:00 planeeritud öko-ja libedasõitudeks. Andke palun meile varasemalt märku, millal saate lõppastme koolitusele tulla.
Küsimuse esitas: Helena Küsimus esitati: 02.20.2018
Mingi hetk kadusid moodultestid ära, tahan nüüd tagasi tulla autokooli ja jätkata sealt, kus pooleli jäi, kas tuleb nüüd ka kaks moodultesti ära teha või neid enam pole?

Lp. Helena ,

Mooduli tasemetöid tavaõppes enam ei ole.
Küsimuse esitas: Mirjam Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere, sain autokooli tunnistuse kätte 2012 aasta suvel ja ma ei mäleta, et ma oleks teinud pimedasõitu, (tunnistusel vastav märge puudub) praegu sõidan esmaste lubadega, kui teen lõppastme koolituse ära kas saan "päris" load kätte või pean pimedasõitu ka veel eraldi tegema?

Lp. Mirjam ,

Õpilased, kes on koolitunnistuse saanud kätte hiljem kui 01.10.2011, peavad läbima eelnevalt pimeda aja koolituse.
Küsimuse esitas: Evelin Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere, Lõpetasin autokooli 05,01,2011, ARK teooria läbitud juuni 2011 aga sõit ebaõnnestus. Kas pean uuesti autokooli minema või lihtsalt ARK teooria ja sõidu läbima, et omale lõpuks ka load kätte saada??? Ettetänades, Evelin

Lp. Evelin ,

Nüüd tuleb Teil uuesti sooritada Maanteeametis teooriaeksam ja seejärel sõidueksam. Kooli uuesti minema ei pea.
Küsimuse esitas: Sergei Küsimus esitati: 02.20.2018
Küsimus kaua kehtib algne tervisetõend,autokoolis käijal,minul saab augustis 5 aastat

Lp. Sergei ,

Kehtivusaeg on Teie tervisetõendil kirjas. Perearstid annavad erinevate aegadega tõendeid välja.
Küsimuse esitas: Anette Küsimus esitati: 02.20.2018
Tere! Mul on selline küsimus, et kas teie autokoolis on võimalik autosõidu õpinguid jätkata, kui on juba mõnda aega teises autokoolis käidud, aga see eelmine lõpetas ootamatult tegevuse? Vastust ootama jäädes Anette Oras

Lp. Anette ,

Selge Autokoolis saate jätkata autokooliga sealt, kus kunagi on kool teises koolis pooleli jäänud.

Teie nimi:

Teie e-mail:

Küsimus: